Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně

Etapová hra „Naše město“

Každý, kdo v úterý 30. května dopoledne procházel areálem Ferdinandova pramene, mohl spatřit dvojice pobíhajících dětí. Byli to žáci 3. A, kteří tak trochu s předstihem, ale za to právě ve dni, kdy v kalendář hlásil, že svátek slaví právě Ferdinand, slavili Den dětí. Sluncem zalitý park se stinnými zákoutími byl tak svědkem zábavné etapové hry, kde o vítězi rozhodoval nejen čas, ale hlavně deset správně zodpovězených otázek zaměřených na znalosti o našem městě. Užili jsme si tak při závěrečném opakování učiva prvouky nejen krásy městského parku, ale spoustu zábavy a radosti ze soutěžení. Třešinkou na dortu pak bylo pozvání na slavnostní oběd do restaurace Elektra, kde jsme doplnili energii a síly nejen na zbývající dny tohoto školního roku. Děkujeme za pozvání.

Foto zde