Základní škola Úšovice

Mariánské Lázně

Matematická soutěž 3. tříd „Nejrychlejší počtář“

Konec měsíce dubna znamenal pro některé počtářské „nedočkavce“ ze ZŠ Úšovice uskutečnění 3. ročníku matematické soutěže „O nejrychlejšího počtáře“. Zatímco v 1. třídě se počítání odehrálo jen v oboru do 10, letos se děti mohly pochlubit svými dovednostmi násobení a dělení v oboru násobilky. Soutěžilo přes 60 žáčků, počítalo se v lavicích i mimo ně. Výsledková listina přináší vyhodnocení nejrychlejších počtářů a to napříč všemi třemi třídami. S velkým potěšením konstatujeme, že po velkém nezdaru ve velikonočním zápolení se matematické klání dětem ze 3. A velmi vydařilo.
Výsledková listina:
1. Tobiáš Hort (3. A)                                               
2. Tomáš Harmáček (3. A)                                     
3. Martin Mautner (3. A)                                       
4. Zuzana Šourková (3. A)                                       
5. Štěpánka Kuffnerová (3. A)                    
6. Tereza Vašíčková (3. A)
7. Barbora Bártíková (3. A)
8. Kateřina Iccacová (3. A)
9. Jakub Barek (3. C)
10. Johanka Janiková (3.B )
11. Štěpánka Mannová (3.B)
od 12. místa dále: Adam Hnát, Klára Hodovská, Nela Štěpánková, Sophie Kolmanová, David Šrámek, Anna Součková (všichni 3.A)

Gratulujeme!
(za třetí třídy Jana Wenzlová)